عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۴/۹/۲۳ - ۲۱:۲۷

عجیب ترین روش تبلیغ یک نامزد انتخاباتی برای رسیدن به مجلس آینده!+فیلم

تا به حال همه نوع تبلیغ انتخاباتی برای رسیدن به کرسیهای مجلس از سوی نامزدهای انتخاباتی دیده بودیم الا اینکه کاندید مجلس اینده بخواهد دست به شیرینکاریهای عجیب و غریب جلو افراد انهم در خیابان بزند.چقدر باید فرد برای رسیدن به صندلی مجلس خودش را باید حقیر نماید.
 
0   1   0 نظر

 

به گزارش دیلی خبر ایران یکی از نمایندگان برای اینکه نشان دهد فرد قابل و توانایی است برای رسیدن به صندلیهای رنگین مجلس دست به کار عجیب و غریبی زد.

این فیلم لحظه ای را به شما نمایش می دهد که یک نماینده مجلس حاضر شد برای رسیدن به مجلس نمایندگان از داخل حلقه اتشین عبور نماید.

"چن مائو چای" در حالی که اطرافش را هوادارانش گرفته اند برای اینکه نشان دهد برای مجلس فرد توانایی است در جلو چشم همگی از میان حلقه اتش با سر پرید.او سه بار این حرکت را تکرار نمود و هوادارن به افتخار او کف زدند.

اقای مائو قرار است به عنوان نامزد انتخاباتی ژینزوانگ تایوان سال اینده اگر رای بیاورد به مجلس راه پیدا نماید.او پس از اینکه شیرینکاریش را تمام کرد به زبان چینی به گفتن"متشکرم"پسنده کرد.
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان