عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۴/۹/۱۷ - ۱۳:۵۷

پیرزن نابینایی که ظهور داعش را در 20 سال قبل پیش بینی نموده بود+عکس

پیرزن روشندل بلغاری حدود 20 سال قبل ظهور گروه تندرو داعش را پیش بینی نموده است.او به خاطر پیش بینی های درستش معروف به نوستراداموس بالکان است
 
0   0   0 نظر

به گزارش دیلی خبر ایران بابا ونگا پیرزن نابینایی است که در حدود 20 سال قبل ظهور داعش را پیش بینی نموده بود.ونگا در سال 1996 در سن 85 سالگی فوت نمود.او قبل از مرگش پیش بینی نموده بود که مسلمانان تندروی در سال 2016 به اروپا حمله ور خواهند شد

این خانم نابینا تا کنون چندین مورد را درست پیش بینی نموده است.او حادثه تلخ 9 سپتامبر را که باعث خرابی و تلفات جانی گسترده در امریکا شد را نیز پیش بینی نموده بود.

پیرزن روشن بین بلغاری جنگ بزرگی را از سوی مسلمانان پیش بینی نموده بود که با بهار عربی در سال 2010 در سوریه اغاز می گردد و در سال 2043 با تاسیس خلافت در رم پایان می پذیرد.

به گزارش دیلی خبر ایران،پیرزن نابینا که در سال 1996 فوت نموده است بیش از صدها مورد حادثه را در طول زندگی اش پیش بینی نموده است.او به خاطر پیش بینی های درستش بیشتر معروف "نوستراداموس بالکان"است.

وی همچنین در سال 1950 ذوب شدن یخ های قطب شمال و تغییرات اب و هوایی را پیش بینی نموده بود.
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان