عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۴/۹/۱۲ - ۵:۲۱

رفتار ناشایست با زن باردار در فرودگاه+عکس

زن باردار که قصد نموده بود با هواپیما به مقصد دلخواه حرکت نماید با تاخیر پرواز روبرو شد.مسولین فرودگاه به جای تامین رفاه برای زن 36 هفته باردار با او رفتار ناشایست داشتند.
 
0   0   0 نظر

به گزارش دیلی خبر ایران،خانم مگان راشل کوچران 36 ماهه باردار مورد بی مهری مسولین فرودگاه قرار گرفت.خانم مگان که قصد داشت از بریسبون به استرالیا پرواز نماید با تاخیر 9 ساعته پرواز روبرو شد.مسولین به جای تامین رفاه و اسایش برای او برای او زیر اندازی مهیا و به وی گفتند  حق ندارد به سالن استراحت فرودگاه رفته و باید کف راهرو به استراحت بپردازد.

خانم مگان که در هفته 36 از بارداری خود بسر می برد تصمیم داشت با پرواز ویرجین استرالیا حرکت نماید اما وضعیت بد اب و هوایی موجب تاخیر 9 ساعته شد.

خانم مگان می گوید وی گمان می نمود مسولین جای راحتی را برای رفاه حال او مهیا خواهند نمود ولی مسولین رفتار ناشایستی با نمودند و وی را مجبور نمودند کف راهرو استراحت بنماید.

مسولین فرودگاه به وی گفته بودند انها مقصر نیستند مکان و شرایط برای او مهیا نیست.خانم مگان ضمن انتشار تصویری از خود در صفحه فیس بوکش می افزاید مسولین به وی گفتند سالن استراحت جهت مسافران مخصوص است
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان