عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۴/۹/۰۸ - ۵:۳۶

از صف تجملاتی برای زنان شیرده تا تولید ژل مو از منی گاو!+عکس

از صف انتظار زنان شیرده تا تولید ژل مو از منی گاو در اروپا
 
0   0   0 نظر

هر چند فروش صابونهای تجملاتی که از شیر مادران ساخته می شود در برخی از مناطق امریکا ممنوع و کار ناپسند اعلام شده است اما همچنان هستند برخی زنان که با سنگدلی هر چه تمام شیر خود را از فرزندانشان دریغ داشته و انها را جهت ساخت صابونهای تجملاتی بفروش می رسانند.

به گزارش دیلی خبر ایران در بعضی از ایالتهای امریکا هستند افرادی که کار روزانه انها شده پیدا کردن زنان شیرده.انها بدنبال زنانی هستند که راضی شوند شیر خود را در قبال دریافت چندرغاز پوند بفروش برسانند.زنان به مکانهای خاصی جهت شیردوشی هدایت می گردند و در انتظار می نشینند تا نوبتشان شود و شیر انها دوخته شده و در قبال ان وجه ناچیزی به انها داده می شود.

تولید ژل مو از منی گاو:

تا حالا همه جور تولید ژل مو از مواد مختلف شنیده بودیم الا اینکه افرادی بخواهند با ایده های چندش اور خود برای مشتریان خاصشان از منی گاو ژل مو تولید نمایند.تولید این گونه ژل مو در برخی از نقاط اروپا رواج دارد.شما نگران قانونی بودن ان و یا اینکه مضر هستند یا خیر نباشید فقط در خاطر داشته باشید که اگر روزگاری مواجه با چنین ژلهایی شدید مو بر تنتان سیخ نشود!!!!!!!!!!!
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان