عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۴/۱/۳۰ - ۱۳:۵۶

دومین نمایش کفن تورین منسوب به حضرت عیسی مسیح!+عکس(فیلم)

پس از چندین سال وقفه کفن تورین منسوب به حضرت عیسی مسیح برای دومین بار امروز یکشنبه 19 اوریل در کلیسای جامع شهر تورین به نمایش گذاشته می شود.
 
0   1   0 نظر

 

به گزارش دیلی خبر ایران،کفن تورین برای اولین بار پس از 10 سال در سال 2010 به نمایش گذاشته شد و توانست میلیونها نفر را به خود جلب نماید.کفن در اندازه های یک در چهار متر است و روز یکشنبه به نمایش در می اید و تا 24 ژوئن ادامه خواهد داشت.

بازدید برای عموم ازاد است اما افراد باید نوبت برای خود رزرو نمایند.تا کنون یک میلیون نفر نوبت برای خود ثبت نموده اند.برخی بر این باورند کفن منسوب به حضرت عیسی است و در همین حال برخی شکاکان انرا جعلی و مربوط به سال 1300 می دانند.

روی کفن تصویر حک شده مرد ریشداری دیده می شود که برخی مسیحیان بر این باورند آثار بجا مانده از به صلیب کشیدن پیامبرشان  عسیس است.پاپ فرانسیس از جمله افرادی است که قرار است در 21 ژوئن از کفن بازدید نماید.نخستین نمایش کفن به سال 2010 بر می گردد که 2.5 میلیون نفر از ان بازدید داشتند.

چزاره نوسیگلیا اسقف اعظم شهر تورین می گوید آن چیزی که مشخص است این کفن به خوبی و روشنی و بر اساس انجیل مرگ عسیس مسیح را توصیف می نماید.به گفته او اکثر کسانی که به دیدن کفن می ایند همانهایی هستند که قبلا کفن را دیده اند.

کفن تورین در طول روز به مدت 12 ساعت در شرایط مناسب جوی قابل کنترل در کلیسای جامع شهر تورین به نمایش گذاشته می شود.
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان