عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۴/۱/۲۴ - ۶:۳۴

نماینده عراقی: جنجال درباره یک یخچال و سکوت درقبال کشتار مردم الانبار !!

حنان فتلاوی رئیس جنبش "اراده" و نماینده پارلمان عراق از بی توجهی به کشته شدن 75 نفر از مردم منطقه البوفراج در استان الانبار انتقاد کرد.
 
0   0   0 نظر

به گزارش دیلی خبر ایران،"حنان فتلاوی" روز یکشنبه در بیانیه ای گفت: مردم منطقه البوفراج در استان الانبار قتل عام شده اند. اما عده ای که زمانی به خاطر یک دستگاه "یخچال" جنجال به پا کرده بودند، امروز درباره کشته شدن 75 شهروند عراقی از جمله زنان و کودکان، حتی یک قطره اشک هم نریخته اند.
فتلاوی با آرزوی آمرزش برای شهدای این جنایت، افزود: من نیز از پیشنهاد محمود مشهدانی، نماینده دیگر پارلمان مبنی بر درخواست از نمایندگان استان الانبار برای بازگشت به استان و دفاع از مناطقشان و حضور در میان مردم برای بالا بردن روحیه مبارزان و مدافعان منطقه، استقبال می کنم.
این نماینده مجلس از دولت عراق خواست با توجه به خطرناک بودن اوضاع در استان الانبار و نیاز مبرم این استان به کمک فوری، هر چه سریعتر در این باره اقدام نماید.
یادآور می شود محمود مشهدانی، رئیس اسبق و نماینده کنونی پارلمان عراق، از سران سیاسی و نمایندگان استان الانبار خواست به این استان بازگشته و به همراه عشایر و نیروهای امنیتی به آزادسازی این مناطق از اشغال داعش کمک نمایند.
از چند روز پیش عملیات بزرگی با کمک نیروهای ارتش و عشایر برای آزادسازی بخش هایی از استان الانبار که توسط داعش به اشغال درآمده، آغاز شده است

العالم
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان