عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۴/۱/۲۳ - ۶:۵۰

مردان و زنانی را ببینید که اعتیاد به جراحی پلاستیک دارند!+تصاویر

از رینو پلاستیک و تقویت سینه گرفته تا لیپو ساکشن و ایمپلنتهای بازو همه از جراحیهای زیبایی است که برخی در تلاشند میلیونها خرج نمایند تا خود را شبیه شخصیتهای عروسکی و واقعی نمایند.برای این جور افراد یک عمل جراحی هرگز کافایت نمی نماید و ولعشان سیری ناپذیر است.
 
0   0   0 نظر

به گزارش دیلی خبر ایران در زیر نگاهی گذرا داریم به برخی از این شخصیتها:

جاستین جدلیکا:

جاستین 34 سال سن دارد و  در نیویورک زندگی می نماید.تا کنون 250 هزار دلار هزینه نموده و 200 عمل جراحی روی قسمتهای مختلف بدن خود انجام داده است.جاستین قسمتهایی از شانه،ابرو،لب،باسن و چانه خود را زیر تیغ جراحی برده است.جاستین در یکی از اخرین عملهای جراحی خود رگی را در پیشانی خود جراحی نمود که بسیار خطرناک اما برایش بسیار مهم بود.

جاستین در سال 2013 به This Morning بریتانیا گفته بود عاشق عروسک کنت است و در جراحیهای خود از او الهام می گیرد.به گفته جاستین کنت مظهر زیبایی در بین مردان است.

جاستین در جای دیگر می گوید نمی توان بگویم که 100 درصد بدن من جراحی پلاستیک است.تا رسیدن به این ارزو فاصله زیادی دارم.قسمتی از شکم و ساق پایم هنوز باید جراحی صورت بگیرد اما روزی به این ارزویم خواهم رسید.

لیسی ویلد:

لیسی مادر شش فرزند است.او همین اواخر در سینه خود را مورد جراحی قرار داده و سایز انها را افزایش داده است.ویقبلا در سخنانی گفته بود که همه فکر و ذهن من روی سینه هایم متمرکز است.دوست دارم از خواب که بیدار می شوم به ارزوی خود برسم.وزن هر کدام از سینه های او 9.5 کیلوگرم وزن دارد و این مشکلات زیادی را در رانندگی و پخت و پز برایش ببار اورده است.

مشکلات موجود او را به فکر انداخته تا در ناحیه سینه جراحیهایی را انجام دهد.وی می ترسد روزی برای رسیدن به ارزوهایش سینه های خود را از دست بدهد.خانم لیسی 46 ساله اهل میامی اخیرا از ناحیه کمر و باسن مورد جراحی زیبایی قرار گرفته است.او تا کنون 36 عمل جراحی در نقاط مختلف بدن خود از جمله صورت،بینی،چانه کمر،باسن و همچنین چشمان خود انجام داده تا انها را بزرگتر نماید.وی در ماه مارس گفته بود دوست دارم اولین فردی در دنیا باشم که بیشترین جراحی پلاستیک را انجام داده است.من دوست دارم مانند شخصیت کارتونی قدم بزنم اما در مسیر ارزوهایم باید مراقب باشم.

جنی لی:

خانم جنی دو فرزند دارد و عدم رضایت از چهره اش او را وادار نموده تا کنون 26 عمل جراحی روی بدن خود انجام دهد.لیپوساکشن،ایمپلنت لب و لارج نمودن پستان برخی جراحیهایی بوده است که وی تا کنون به انجام رسانده است.خانم جنی زمانی تصمیم گرفت چهره خود را عوض نماید که در سال 2004 در شو اپرایی شرکت نموده بود.

خانم جنی در سال 2004(تصویر سمت راست)و 2011(تصویر سمت چپ)

جنی می گوید با شخصیت خود خیلی مشکل داشته است و در دوران جوانی درگیری شدیدی در درون خود داشته است.جراحیهای مختلف انجام دادم و چهره خود را دگرگون نمودم اما هنوز هم وقتی در ایینه نگاه می نمایم این ان چهره ای نیست که مورد علاقه من است.وی هنگامی که در سال 2011 مجددا به شو اپرا برگشت 33 بار عمل جراحی پلاستیک انجام داده بود.

وی می افزاید هنگامی که در سال 2008 برای چهارمین بار بینی خود را جراحی نمودم خیلی از خودم راضی و قانع شدم.
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان