عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۴/۱/۱۵ - ۱۱:۱۶

تسلیت اشتباهی هاشمی رفسنجانی!

هاشمی‌رفسنجانی درگذشت همسر آیت‌الله جنتی را به آیت‌الله مظاهری تسلیت گفت و این در حالی است که مرحومه مظاهری جز تشابه اسمی، نسبتی با آیت‌الله مظاهری ندارد!
 
0   0   0 نظر

هاشمی‌رفسنجانی درگذشت همسر آیت‌الله جنتی را به آیت‌الله مظاهری تسلیت گفت و این در حالی است که مرحومه مظاهری جز تشابه اسمی، نسبتی با آیت‌الله مظاهری ندارد!
به گزارش دیلی خبر ایران، به دنبال درگذشت بانو مظاهری، همسر مکرمه آیت‌الله جنتی دبیر شورای نگهبان قانون‌اساسی، مقامات عالیرتبه نظام از جمله رهبر معظم انقلاب و روسای سه‌قوه با صدور پیام‌های تسلیت جداگانه، این مصیبت را به صاحبان آن خصوصا روحانی مجاهد و انقلابی، آیت‌الله جنتی تسلیت گفتند. در این میان اما پیام تسلیت هاشمی رفسنجانی بسیار جالب توجه و البته حاشیه‌ساز بوده است.
هاشمی رفسنجانی در پیامی که به مناسبت درگذشت این بانوی مکرمه صادر کرد، تلاش کرده است با نام نبردن از آیت‌الله جنتی، صاحب عزا را دیگران معرفی کند و با توجه به عنوان فامیلی این بانو و شباهت آن به عنوان فامیلی آیت‌الله مظاهری و حضور ایشان در شهر اصفهان، صاحب عزا را آیت‌الله مظاهری، ریاست حوزه علمیه اصفهان و از علمای برجسته اخلاق تشخیص داده و پیام تسلیت خود را خطاب به ایشان و البته خاندان جنتی صادر کند. اما نکته قابل تأمل این است که مرحومه مظاهری هیچ نسبت فامیلی با آیت‌الله مظاهری ندارد.

رجانیوز
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان