عضویت در خبرنامه
پست الکترونیکی:

۱۳۹۳/۱۲/۲۹ - ۱۳:۱۶

در کابل دختر 27 ساله به جرم توهین به قران به طرز وحشتناکی سنگسار و سوزانده شد!+فیلم

عده زیادی از مردان و پسران در مرکز کابل نزدیک مسجد Shah-e Doh شمشیران زنی را به اتهام توهین به قران کریم سنگسار و سپس جسدش را سوزانده و داخل رودخانه ای انداختند.
 
53   97   3 نظر

 

به گزارش دیلی خبر ایران،عده زیادی از افراد در پایتخت افغانستان زنی را به جرم توهین و پاره کردن اوراق قران کریم به طرز وحشتناکی به قتل رساندند.عده زیادی از افراد نزدیک مسجد Shah-e Doh شمشیران زنی را که گفته می شود نامش فرخنده است به جرم سوزاندن قران کریم وی را به طرز وحشتانکی با اجر و سنگ سنگسار نمودند.خانواده دختر 27 ساله می گویند فرزندشان مدت 16 سال است دچار اختلالات ذهنی بوده است.پلیس کابل تا کنون 4 فرد را در این رابطه دستگیر نموده است.

عده زیادی از افراد پس از سنگسار نمودن دختر 27 ساله جسدش را سوزاندند و وی را در رودخانه انداختند.
نفس:
خبرتون ناقصه . اون تهمت بوده از فردی رمال که اون دختر میخواسته لمر به معروف و نهی از منکر رو انجام بده . هیچ قرآنی سوزانده نشده بوده و اون مرد خبیث به دلیل خصومتی که پیدا کرده بخاطر حرفای فرخنده بهش تهمت توهین به قرآن رو میزنه و مردهای بی غیرت الکی خوش اون بلا رو سر اون دختر مظلوم آوردند ! فرخنده بی گناه بود .
1   2
Ramin Mohammadi :
امروز واقعا از این که یک افغانی هستم خجالت میکشم برای خودم هم این سوال پیش می اید که واقعا این چه فرهنگ وکشور و قانونی هست که ماداریم؟ این بی شرمان با این کار وحشیانه ابروی ملت ومردم افغانستان را بردند. فرخنده بی چاره قربانی بی فرهنگی و ضعف این بی شرمان شد .
1   2
سها:
در تاریخ افغانستان هزاران چون فرخنده بی گناه به کام مرگ فرو رفتند...صدای فرخنده صدای مظلومیت همه ی زنان افغانه... سرنوشت شوم افغان ها دلیلی به جز ظلم های وحشیانه در حق زنان بی دفاع نیست...
1   1
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
CAPTCHA code
کد امنیتی
 
آرشیو اخبار
دیگران می خوانند
 

 
 
کد نمایش اخبار در سایت ها و وبلاگ ها : 

تمامی خدمات ا سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کارک - استخدام هزاران فریلنسر ورکفا - دورکاری و برونسپاری طراحی سایت سمایان